Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Ödeme ve Teslimat

Teslimat Sırasında Kapıdan Ödeme var mı? Ücreti Ne Kadar?

Endoles.com.tr sitemiz üzerinden kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Yurtiçi Kargo seçimi sağlayarak tahsilat sırasında kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra size ulaşan e-mailde, sipariş numaranız bulunmaktadır. Sipariş numaranız ile sipariş takibi adresinden siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 

Siparişimin ne zaman kargolanır?

Pazartesi – Cuma günleri 15.00'a kadar iletmiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Cumartesi kargo firmaları yarım gün çalıştığı için saat 10:00 ‘a kadar iletilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Cumartesi 10:00 dan sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz pazartesi kargolanır.

 

Kargoya teslim edilen siparişinize ait kargo takip kodunuz 24 saat içerisinde kayıtlı e-posta adreslerinize iletilmektedir.

 

Siparişimin teslimat adres bilgisini değiştirebilir miyim ?

Siparişinize ait teslimat adres değişikliği talebinizi online@endoles.com.tr adresimize iletmenizi rica ederiz. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için bu değişikliğin en kısa sürede tamamlanması gerekmektedir.

 

Siparişim adreste bulunmadığım zaman gelmiş ve not bırakılmış ne yapmalıyım?

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde iletişime geçmemeniz durumunda, Kargo firmalarının işleyişi siparişinizin otomatik iadeye dönüşmesi şeklindedir. Kargo notu size ulaştığında, otomatik iadeye dönüşmemesi için Kargo firmasıyla veya Endoles müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Kargo Kaç Günde Gelir?

Siparişinizi takiben 3 iş günü içerisinde ürününüz tarafınıza iletilmek üzere kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin çıkışı İstanbul, Şişli depomuzdan yapılmaktadır.

 

Ortalama kargo teslimat süreleri:

-Kargo Şirketleri İstanbul’dan 600 km mesafeye kadar 1 günde, 600 km sonrası 2 iş gününde paketinizi teslim eder.

-Cumartesi yarım gün olarak teslimat yapılmaktadır. Fakat pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo şirketleri teslimat yapmamaktadır.

 

Not: Bulunduğunuz bölgenin kargo sistemi sebebiyle ürünün tarafınıza ulaşmasında farklılıklar olabilir. Mücbir sebeplerden dolayı (kar, sel, kasırga ve ulaşım güçlüğü yaratan diğer durumlarda) paketinizin ulaşmasında gecikmeler yaşanabilir.

 

Kargo Firmaları Teslimat Günleri

Kargo teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi aracılığıyla 09.00- 18.30 saatleri arasında yapılmaktadır. Kargo firmaları cumartesi günleri yarım gün çalışmakta olduğundan teslimatlar saat 12:00’ye kadar yapılmaktadır. Kargo firmaları Pazar günleri çalışmamaktadır.

 

Siparişinizin teslimatını randevulu bir şekilde yapmak isterseniz online@endoles.com.tr 'ye e-mail göndermelisiniz. Sadece İstanbul içi Moto Kurye hizmetimizde mevcuttur.