Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Endoles Hakkımızda

Türkiye'nin Endolesi Endoles Grup

 

Aksesuarlar ve  yenilikler insanlara mutluluk verir. Bunu biliyoruz ve sizi, aradığınız tüm aksesuar ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında aradığınız her şeyi uygun fiyata bulmanız Endoles Grup ile mümkün. %100 orijinal onlarca ürününe endoles.com.tr ile ulaşabilir, siz de yenilenebilirsiniz.

 

Endoles ile ihtiyacınız olan ürünü, en uygun fiyata alın!

 

Bizi tercih etmeniz için çok nedenimiz var.

 

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz, vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakârlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz aksesuar ürünleri ya da yeni çıkan bir kolyeye, zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseniz ve 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

 

Bütün Türkiye’ye hizmet eden online kozmetik market

 

Arkadaşlarınızın kullandığı değil size en uygun ürünü almak istiyorsunuz. Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. Endoles size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak mail atarak uzman personellerimizden ücretsiz kişisel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.

 

Biz Kimiz?

 

Endoles Doğaltaş, Aksesuar, Kozmetik; kişisel aksesuar ve hediyelik sektöründe 2 senedir perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir. endolescom.tr online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.

 

Keyifli alışverişler.

 

Endoles Grup Dış Ticaret Ltd.Şti.
Ofis Adresimiz: Topçular Mah. Osmangazi Cad. No.2/107 Eyüpsultan/İSTANBUL
Vergi Dairesi: Bayrampaşa V.D.
Vergi Numarası: 3340996870